calcActive())">
Aastra DH4-BAAA/2B, DT690, DT692 akku 930mAh
Saatavissa tehtaalta
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Aastra kotipuhelimen kanssa:
DH4-BAAA/2B
DT690
DT692
DT690
DT692
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Aastra kotipuhelimen alkuperäisakut:
660190/1A
660190/R2B
660216/1B1
660190/R2B
660216/1B1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-ADT690CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126072 |
| Korvaa | 660190/1A / 660190/R2B / 660216/1B1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 930mAh / 3.44Wh |
| Mitat | 72.80 x 43.78 x 9.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Langattomat kotipuhelimet akut
Näytä kaikki →
-16%
Sony MDR-RF995, MDR-RF995RK, WH-RF400 akku 700mAh / 1.68Wh
18,95 €
15,95 €
-14%
Huawei 515H, ETS2022, F201 Langattoman puhelimen akku
20,95 €
17,95 €
Sony MDR-IF245RK, MDR-RF4000, MDR-RF4000K akku 700mAh / 1.68Wh
15,95 €
Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 akku 660mAh
18,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola 43-9021, MA300, MA-300 Langattoman puhelimen Akku
17,95 €
Ascom Linga akku 1200mAh
16,95 €
Sony 6030, 6031, 6032 Langaton puheline Akku
16,95 €
Yleismallinen 2/3AAA x 3 Langaton puheline Akku
16,95 €