calcActive())">
AGFEO DECT 30 akku 700mAh
Saatavissa tehtaalta
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien kotipuhelimen kanssa:
AGFEO:
DECT 30DECT C45
AUERSWALD:
COMFORTComfort DECT 800
Avaya:
20DT4145
4146
7420
7430
7434
7439
7440
7449
INDEX DT20
WT9620
Elmeg:
DECT 300DECT 400
DECT 400-20
DECT 400-40
DECT 800
P11
T016
Polycom:
DECT 3040DECT 4020
DECT 4040
DECT 4080
KIRK
KIRK 3040
KIRK 4020
KIRK 4040
KIRK 5020
KIRK 5040
Spectralink:
74207420 DECT
7440
7440 DECT
7480
7480 DECT
7520
7522
7540
7620
7640
7710
7720
7740
Spectralink 7202
Spectralink 7212
Spectralink 7520)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat kotipuhelimen alkuperäisakut:
AGFEO:
AUERSWALD:
Avaya:
NT7B65KSE6NT7B65LD
NT7B65LDE6
NTTQ47KAE6 and NT7B80BXE6
Elmeg:
Polycom:
84743411AH-AAA600F
NT7B65KL
NT7B65LD
Spectralink:
84743411)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-NTL743CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059059 |
| Korvaa | NT7B65KL / NT7B65LD / AH-AAA600F / 84743411 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Mitat | 45.00 x 31.10 x 10.50mm |
| Jännite | 3,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Langattomat kotipuhelimet akut
Näytä kaikki →
-16%
Sony MDR-RF995, MDR-RF995RK, WH-RF400 akku 700mAh / 1.68Wh
18,95 €
15,95 €
-14%
Huawei 515H, ETS2022, F201 Langattoman puhelimen akku
20,95 €
17,95 €
Sony MDR-IF245RK, MDR-RF4000, MDR-RF4000K akku 700mAh / 1.68Wh
15,95 €
Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 akku 660mAh
18,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola 43-9021, MA300, MA-300 Langattoman puhelimen Akku
17,95 €
Ascom Linga akku 1200mAh
16,95 €
Sony 6030, 6031, 6032 Langaton puheline Akku
16,95 €
Yleismallinen 2/3AAA x 3 Langaton puheline Akku
16,95 €