calcActive())">
Alcatel 3BN67200AA, 3BN67201AA, 3BN67206AA akku 650mAh
Saatavissa tehtaalta
39,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel kotipuhelimen kanssa:
3BN67200AA
3BN67201AA
3BN67206AA
500 DECT Handset
Lucent 500 DECT
Mobile 500 DECT
3BN67201AA
3BN67206AA
500 DECT Handset
Lucent 500 DECT
Mobile 500 DECT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel kotipuhelimen alkuperäisakut:
3BN67202AA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-NSV810CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122265 |
| Korvaa | 690109 |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.41Wh |
| Mitat | 79.46 x 45.24 x 10.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Langattomat kotipuhelimet akut
Näytä kaikki →
-16%
Sony MDR-RF995, MDR-RF995RK, WH-RF400 akku 700mAh / 1.68Wh
18,95 €
15,95 €
-14%
Huawei 515H, ETS2022, F201 Langattoman puhelimen akku
20,95 €
17,95 €
Sony MDR-IF245RK, MDR-RF4000, MDR-RF4000K akku 700mAh / 1.68Wh
15,95 €
Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 akku 660mAh
18,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola 43-9021, MA300, MA-300 Langattoman puhelimen Akku
17,95 €
Ascom Linga akku 1200mAh
16,95 €
Sony 6030, 6031, 6032 Langaton puheline Akku
16,95 €
Yleismallinen 2/3AAA x 3 Langaton puheline Akku
16,95 €