calcActive())">
Alcatel omnitouch 8118 akku 900mAh
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien kotipuhelimen kanssa:
Alcatel:
omnitouch 8118omnitouch 8128
Ascom:
9d62D62
D62 DECT
DH4-ACAB
i62
i62 Messenger
i62 Protector
i62 Talker
Avaya:
37203720 DECT
3725
3725 DECT
DECT 3720
DECT 3725
DECT 3730
DECT 3735
DH4
WH1
Innovaphone:
IP62IP63
Siemens:
CUC325OpenStage WL3
Unify:
OpenStage WL3)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat kotipuhelimen alkuperäisakut:
Alcatel:
04804683BN78404AA
WH1-EABA/1A1
Ascom:
5530000102660190
660190/R2B
660217
Avaya:
0486515660190/R1A
660190/R2B
Innovaphone:
Siemens:
L30250-F600-C325S30122-X8008-X38
Unify:
)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-AYDH5CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144755 |
| Korvaa | 0486515 / 660190/R1A / 660190/R2B |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 72.88 x 45.35 x 10.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Langattomat kotipuhelimet akut
Näytä kaikki →
-16%
Sony MDR-RF995, MDR-RF995RK, WH-RF400 akku 700mAh / 1.68Wh
18,95 €
15,95 €
-14%
Huawei 515H, ETS2022, F201 Langattoman puhelimen akku
20,95 €
17,95 €
Sony MDR-IF245RK, MDR-RF4000, MDR-RF4000K akku 700mAh / 1.68Wh
15,95 €
Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 akku 660mAh
18,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola 43-9021, MA300, MA-300 Langattoman puhelimen Akku
17,95 €
Ascom Linga akku 1200mAh
16,95 €
Sony 6030, 6031, 6032 Langaton puheline Akku
16,95 €
Yleismallinen 2/3AAA x 3 Langaton puheline Akku
16,95 €