calcActive())">
Ascom Grade 3, Messenger 9D24 MKII, RAID2 akku 700mAh
Saatavissa tehtaalta
27,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Ascom kotipuhelimen kanssa:
Grade 3
Messenger 9D24 MKII
RAID2
Raid2 Talker MKII
RAID2-AAAAA/1A1
Talker 9D24 MKII
Messenger 9D24 MKII
RAID2
Raid2 Talker MKII
RAID2-AAAAA/1A1
Talker 9D24 MKII
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Ascom kotipuhelimen alkuperäisakut:
660087
660088
BKB 902 44/1
BKB 902 44/1R1A
BKBNB 902 44/1
660088
BKB 902 44/1
BKB 902 44/1R1A
BKBNB 902 44/1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-AYD751CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126850 |
| Korvaa | BKB 902 44/1 / BKBNB 902 44/1 / BKB 902 44/1R1A / 660087 / 660088 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 59.10 x 41.66 x 13.16mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Langattomat kotipuhelimet akut
Näytä kaikki →
-16%
Sony MDR-RF995, MDR-RF995RK, WH-RF400 akku 700mAh / 1.68Wh
18,95 €
15,95 €
-14%
Huawei 515H, ETS2022, F201 Langattoman puhelimen akku
20,95 €
17,95 €
Sony MDR-IF245RK, MDR-RF4000, MDR-RF4000K akku 700mAh / 1.68Wh
15,95 €
Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 akku 660mAh
18,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola 43-9021, MA300, MA-300 Langattoman puhelimen Akku
17,95 €
Ascom Linga akku 1200mAh
16,95 €
Sony 6030, 6031, 6032 Langaton puheline Akku
16,95 €
Yleismallinen 2/3AAA x 3 Langaton puheline Akku
16,95 €