calcActive())">
Fluke 105, 105B, 91 akku 4500mAh
Saatavissa tehtaalta
50,95 €
41,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fluke mittalaitteiden kanssa:
105
105B
91
92
92B
93
95
96B
97
97 Auto
98
98 Auto
983
99
99B
Scopemeter 105
Scopemeter 105B
Scopemeter 90B
Scopemeter 91
Scopemeter 92
Scopemeter 92B
Scopemeter 93
Scopemeter 95
Scopemeter 96B
Scopemeter 97
Scopemeter 97Auto
Scopemeter 98Auto
Scopemeter 99
Scopemeter 99B
105B
91
92
92B
93
95
96B
97
97 Auto
98
98 Auto
983
99
99B
Scopemeter 105
Scopemeter 105B
Scopemeter 90B
Scopemeter 91
Scopemeter 92
Scopemeter 92B
Scopemeter 93
Scopemeter 95
Scopemeter 96B
Scopemeter 97
Scopemeter 97Auto
Scopemeter 98Auto
Scopemeter 99
Scopemeter 99B
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fluke mittalaitteiden alkuperäisakut:
AS30006
B10858
BP120mh
PM9086
PM9086 001
PM9086/011
PM9086-011
B10858
BP120mh
PM9086
PM9086 001
PM9086/011
PM9086-011
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-FM9086SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031093 |
| Korvaa | PM9086 001 / B10858 / AS30006 / PM9086 / PM9086-011 / PM9086/011 / BP120mh |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 21.6Wh |
| Mitat | 99.20 x 51.40 x 25.81mm |
| Jännite | 4,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Mittalaitteiden akut
Näytä kaikki →
TRIMBLE Ranger 3, Ranger 3L, Ranger 3RC akku 3400mAh
106,95 €
-15%
3M tutkimuslaitteen Scott Proflow PF-630 / PF-619E yhteensopiva akku 4500mAh
52,95 €
44,95 €
-16%
Promax TV Explorer II CB-077 akku 13000mAh
79,95 €
66,95 €
HumanWare New Stream akku 2500mAh
68,95 €
Teltonika tutkimuslaitteen TM250 yhteensopiva akku 950mAh
17,95 €
-6%
Juniper 12523, Allegro CX, Allegro CX VR-151 akku 3800mAh
46,95 €
43,95 €
-17%
Geo-Fennel Multi-Liner FL 50 / Plus akku 1800mAh
29,95 €
24,95 €
-15%
Fluke 741, 741B, 743 akku 2200mAh
46,95 €
39,95 €