calcActive())">
NAVMAN iCN 510, iCN 520, iCN 530 akku 1350mAh
Varastossa
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien NAVMAN GPS-laitteiden kanssa:
iCN 510
iCN 520
iCN 530
iCN550
iCN 520
iCN 530
iCN550
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat NAVMAN GPS-laitteiden alkuperäisakut:
E3MT07135211
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-ICN510SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128001485 |
| Korvaa | E3MT07135211 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1350mAh / 5Wh |
| Mitat | 51.46 x 36.14 x 6.25mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Navman akut
Näytä kaikki →
-50%
Navman Pin, Praktiker LooxMedia 6500 akku 1250 mAh
14,00 €
7,00 €
Navman iCN320, iCN330 akku 850 mAh
21,95 €
-50%
Navman iCN 510, iCN 520, iCN 530, iCN550 akku 1350 mAh
15,00 €
7,50 €
Navman iCN 510, iCN 520, iCN 530, iCN550 tehoakku 1700 mAh
26,95 €
Navman iCN720, iCN750 akku 1900 mAh
25,00 €
Navman Pin, Praktiker LooxMedia 6500 tehoakku 1700 mAh
19,00 €
Navman F20, F20 Euro, F30, F40, F40 Euro, F50 akku 850 mAh
17,50 €
Navman S30. S50, S70, S80, S90, S90i tehoakku 1250 mAh
21,95 €