calcActive())">
Navman Spirit S100, Spirit S100T, Spirit S150 Navigaattorin Akku
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Navman navigaattorien kanssa:
Spirit S100
Spirit S100T
Spirit S150
Spirit S100T
Spirit S150
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Navman navigaattorien alkuperäisakut:
07836Q5JJ
338937010171
338937010171
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MIS100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128048428 |
| Mitat | 49.80 x 36.38 x 5.19mm |
| Korvaa | 338937010171 / 07836Q5JJ |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.41Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Navman akut
Näytä kaikki →
-50%
Navman Pin, Praktiker LooxMedia 6500 akku 1250 mAh
14,00 €
7,00 €
Navman iCN320, iCN330 akku 850 mAh
21,95 €
-50%
Navman iCN 510, iCN 520, iCN 530, iCN550 akku 1350 mAh
15,00 €
7,50 €
Navman iCN 510, iCN 520, iCN 530, iCN550 tehoakku 1700 mAh
26,95 €
Navman iCN720, iCN750 akku 1900 mAh
25,00 €
Navman Pin, Praktiker LooxMedia 6500 tehoakku 1700 mAh
19,00 €
Navman F20, F20 Euro, F30, F40, F40 Euro, F50 akku 850 mAh
17,50 €
Navman S30. S50, S70, S80, S90, S90i tehoakku 1250 mAh
21,95 €