calcActive())">
AEG MC-BS12CA Työkalun Akku
Saatavissa tehtaalta
43,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien AEG akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
MC-BS12CA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat AEG akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
BS12CA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-ABM120PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128101673 |
| Mitat | 91.66 x 68.86 x 66.33 mm |
| Korvaa | BS12CA |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 36Wh |
| Jännite | 12 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa AEG akut
Näytä kaikki →
-23%
AEG BBM 18 STX, BFL 18, BHO 18 Työkalun Akku 3000mAh
52,95 €
40,95 €
-22%
AEG BM215 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
49,95 €
38,95 €
-29%
AEG BBM 14 STX-R, BS 14 X, BS14C Työkalun Akku 5000 mAh
79,95 €
56,95 €
-15%
AEG BBM 14 STX-R, BS 14 X, BS14C Työkalun Akku 3000 mAh
59,95 €
50,95 €
-23%
Milwaukee 398 / AEG BEST 12X Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
45,95 €
-31%
AEG BBM 18 STX, BFL 18, BHO 18 Työkalun Akku 6000mAh
99,95 €
68,95 €
AEG BM215 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
AEG 413184, SE 3.6, SE3.6 akku 2500mAh
31,95 €