calcActive())">
Dewalt CL3.C18S, DCD740, DCD740B akku 1500mAh
Saatavissa tehtaalta
51,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dewalt työkalujen kanssa:
CL3.C18S
DCD740
DCD740B
DCD771
DCD776
DCD780
DCD780B
DCD780C2
DCD780L2
DCD785
DCD785C2
DCD785L2
DCD790
DCD790D2
DCD795
DCD980L2
DCD980M2
DCD985
DCD985B
DCD985L2
DCD985M2
DCD995
DCF620
DCF880
DCF880C1-JP
DCF880HL2
DCF880HM2
DCF880L2
DCF880M2
DCF883B
DCF883L2
DCF883M2
DCF885
DCF885B
DCF885C2
DCF885L2
DCF885M2
DCF886
DCF886D2
DCF886M2
DCF889
DCF889HL2
DCF889HM2
DCF889L2
DCF889M2
DCF895
DCF895B
DCF895C2
DCF895D2
DCF895L2
DCF895M2
DCF899
DCG412
DCG412B
DCG412L2
DCG412M2
DCH213
DCH253
DCH273
DCL040
DCN690
DCR006
DCS331
DCS331B
DCS331L1
DCS331L2
DCS331M1
DCS331N
DCS355
DCS373M2
DCS380
DCS380B
DCS380L1
DCS380M1
DCS381
DCS391
DCS391B
DCS391L1
DCS391M1
DCS393
XR Li-Ion 18V
DCD740
DCD740B
DCD771
DCD776
DCD780
DCD780B
DCD780C2
DCD780L2
DCD785
DCD785C2
DCD785L2
DCD790
DCD790D2
DCD795
DCD980L2
DCD980M2
DCD985
DCD985B
DCD985L2
DCD985M2
DCD995
DCF620
DCF880
DCF880C1-JP
DCF880HL2
DCF880HM2
DCF880L2
DCF880M2
DCF883B
DCF883L2
DCF883M2
DCF885
DCF885B
DCF885C2
DCF885L2
DCF885M2
DCF886
DCF886D2
DCF886M2
DCF889
DCF889HL2
DCF889HM2
DCF889L2
DCF889M2
DCF895
DCF895B
DCF895C2
DCF895D2
DCF895L2
DCF895M2
DCF899
DCG412
DCG412B
DCG412L2
DCG412M2
DCH213
DCH253
DCH273
DCL040
DCN690
DCR006
DCS331
DCS331B
DCS331L1
DCS331L2
DCS331M1
DCS331N
DCS355
DCS373M2
DCS380
DCS380B
DCS380L1
DCS380M1
DCS381
DCS391
DCS391B
DCS391L1
DCS391M1
DCS393
XR Li-Ion 18V
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dewalt työkalujen alkuperäisakut:
DCB180
DCB181
DCB181-XJ
DCB182
DCB182-XE
DCB183
DCB184
DCB185
DCB200
DCB201
DCB201-2
DCB203
DCB204
DCB205
DCB206
DCB181
DCB181-XJ
DCB182
DCB182-XE
DCB183
DCB184
DCB185
DCB200
DCB201
DCB201-2
DCB203
DCB204
DCB205
DCB206
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-DEC181PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147367 |
| Korvaa | DCB180 / DCB181 / DCB181-XJ / DCB200 / DCB201 / DCB201-2 / DCB182 / DCB183 / DCB185 / DCB203 / DCB204 / DCB182-XE / DCB184 / DCB205 / DCB206 / DCB102 / DCB105 / DCB112 / DCB120 / DCB606 / DCB606-2 / DCB609-2 / DCB612 / DCB121 / DCB123 / DCB125 / DCB127 / |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 27Wh |
| Mitat | 117.72 x 76.20 x 45.50mm |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa DeWalt akut
Näytä kaikki →
-19%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €
-19%
Dewalt DC212 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
64,95 €
-23%
Dewalt DC9071 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
45,95 €
-17%
Dewalt DC9071 Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
46,95 €
38,95 €
-24%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 2000 mAh
45,95 €
34,95 €
Dewalt DC330 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
-10%
Dewalt DC600 Ni-MH 3,6 V akku 2100 mAh
28,95 €
25,95 €
Dewalt DC855 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €