calcActive())">
Dewalt DC600, DC600 Screwdriver, DC600-GB akku 3300mAh
Saatavissa tehtaalta
33,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dewalt työkalujen kanssa:
DC600
DC600 Screwdriver
DC600-GB
DC600KA
DC600 Screwdriver
DC600-GB
DC600KA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dewalt työkalujen alkuperäisakut:
DE9054
DE9054-XJ
DE9054-XJ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-DEC600PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141112 |
| Korvaa | DE9054 / DE9054-XJ |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 11.88Wh |
| Mitat | 108.00 x 57.50 x 45.30mm |
| Jännite | 3,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa DeWalt akut
Näytä kaikki →
-19%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €
-19%
Dewalt DC212 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
64,95 €
-23%
Dewalt DC9071 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
45,95 €
-17%
Dewalt DC9071 Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
46,95 €
38,95 €
-24%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 2000 mAh
45,95 €
34,95 €
Dewalt DC330 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
-10%
Dewalt DC600 Ni-MH 3,6 V akku 2100 mAh
28,95 €
25,95 €
Dewalt DC855 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €