calcActive())">
Dewalt DW920 Ni-MH 7,2 V akku 1500 mAh
Saatavissa tehtaalta
32,95 €
29,95 €
Dewalt yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Dewalt malleihin:
DW920K
DW920K2
DW920K-2
DW925K
DW925K-2
DW968K
DW920K2
DW920K-2
DW925K
DW925K-2
DW968K
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dewalt alkuperäisakut:
DE9057
DE9085
DW9057
DE9085
DW9057
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DWE920PW |
|---|---|
| EAN | 4894128054825 |
| Mitat | 78.60 x 65.60 x 109.40mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | DE9057 / DE9085 / DW9057 / A9263 / DC9096 / DE9039 / DE9095 / DE9096 / DE9503 / DW9095 / DW9096 / DW9098 / 152250-27 / 397745-01 / DC9071 / DE9037 / DE9071 / DE9074 / DE9075 / DE9501 / DW9071 / DW9072 / DC9099 / DC9091 / DE9038 / DE9091 / DE9092 / DE9094 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 10.8Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-19%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-19%
Dewalt DC212 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
64,95 €
-30%
Milwaukee 932 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
41,95 €
-15%
Paslode IM250A Ni-MH 6 V akku 3300 mAh
38,95 €
32,95 €