calcActive())">
Einhell RG-CH 18 Li Työkalun Akku 5000 mAh
Varastossa
69,95 €
58,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Einhell työkalun kanssa:
RG-CH 18 Li
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Einhell työkalun alkuperäisakut:
RG-CH 18 Li
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ECH180PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129530 |
| Mitat | 221.70 x 69.00 x 102.88mm |
| Korvaa | RG-CH 18 Li |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 90Wh |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Einhell akut
Näytä kaikki →
-13%
Einhell BT-CD 10,8 V /3 LI Työkalun Akku 1500 mAh
29,95 €
25,95 €
Einhell BT-CD 10.8/1 Li Työkalun Tehoakku 2500 mAh
35,95 €
Einhell RT-CD18i, RT-CD18I Hammer Drill Työkalun Akku
48,95 €
Einhell BT-CD 10.8/3 LI Työkalun Akku 2500 mAh
33,95 €
Einhell BT-CD 14.4 Li akku 2500mAh
56,95 €
-18%
Einhell BT-CD 14.4 Li Työkalun Akku 1500 mAh
33,95 €
27,95 €
Einhell BT-CD 10.8/1 Li Työkalun Akku 1500 mAh
34,95 €
Einhell 4 Li/2 Li-ion 14,4 V akku 1500 mAh
59,95 €