calcActive())">
Festool C 12 Li, T 12+3 Työkalun Akku
Saatavissa tehtaalta
41,95 €
35,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Festool akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
C 12 Li
T 12+3
T 12+3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Festool akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
498336
498338
498339
498338
498339
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FCT120PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128110156 |
| Mitat | 123.53 x 78.40 x 68.30mm |
| Korvaa | BPC 12 / 498336 / 498338 / 498339 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 43.2Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Festool akut
Näytä kaikki →
-14%
Festool BPS15.6 Ni-MH 15,6 V akku 3300 mAh
79,95 €
68,95 €
-15%
Festool BPS12 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
50,95 €
Festool BPH12T Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
-19%
Festool BPC 18 Li-Ion 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
64,95 €
-17%
Festool BP12C Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
47,95 €
39,95 €
-15%
Festool BP12C Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
50,95 €
-21%
Festool BPS12 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
47,95 €
37,95 €
Festool BPS15.6 Ni-MH 15,6 V akku 2100 mAh
59,95 €