calcActive())">
Hitachi B920 Ni-MH 9,6 V akku 2000 mAh
Saatavissa tehtaalta
41,95 €
Hitachi yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Hitachi malleihin:
CK 12D
CK 12DY
CL 10D
D 10D
D 10DD
D 10DF
D 10DF2
D 10DG
D 10DH
D 10DJ
D 10K-2
DN 10DY
DS 10DT
DS 10DV
DS 10DV2
DS 10DVC
DS 9DM
DS 9DM2
DS 9DVA
DS 9DVB
DS 9DVB2
DS 9DVF
DS 9DVF2
DS 9DVF3
FCH 30D2
FDS 9DVA
FDS 9DVC
UB 12D
UB 12DL
UB 2D
UB 3D
UB 5D
UT 6D
VH 8DYA
WH 8D1
WH 8DB2
WH 8DC
WH 8DC2
WH 8DH
WH 8DYA
WH 9DM
WH 9DM2
WH 9DMR
WR 8DH
WR 9DM
WR 9DM2
WR 9DMR
CK 12DY
CL 10D
D 10D
D 10DD
D 10DF
D 10DF2
D 10DG
D 10DH
D 10DJ
D 10K-2
DN 10DY
DS 10DT
DS 10DV
DS 10DV2
DS 10DVC
DS 9DM
DS 9DM2
DS 9DVA
DS 9DVB
DS 9DVB2
DS 9DVF
DS 9DVF2
DS 9DVF3
FCH 30D2
FDS 9DVA
FDS 9DVC
UB 12D
UB 12DL
UB 2D
UB 3D
UB 5D
UT 6D
VH 8DYA
WH 8D1
WH 8DB2
WH 8DC
WH 8DC2
WH 8DH
WH 8DYA
WH 9DM
WH 9DM2
WH 9DMR
WR 8DH
WR 9DM
WR 9DM2
WR 9DMR
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Hitachi alkuperäisakut:
B3
EB 920HS
EB 920RS
EB 926H
EB 930H
EB 930R
EB 9H
EB9
EB912S
EB914
EB914S
EB924
EB9B
EB9G
EB9M
EB9S
FEB9S
EB 920HS
EB 920RS
EB 926H
EB 930H
EB 930R
EB 9H
EB9
EB912S
EB914
EB914S
EB924
EB9B
EB9G
EB9M
EB9S
FEB9S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTB920PW |
|---|---|
| EAN | 4894128043515 |
| Mitat | 90.70 x 72.70 x 70.00mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | B3 / EB 920HS / EB 920RS / EB 926H / EB 930H / EB 930R / EB 9H / EB9 / EB912S / EB914 / EB914S / EB924 / EB9B / EB9G / EB9M / EB9S / FEB9S |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 19.2Wh |
| Jännite | 9,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-19%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-19%
Dewalt DC212 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
64,95 €
-30%
Milwaukee 932 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
41,95 €
-15%
Paslode IM250A Ni-MH 6 V akku 3300 mAh
38,95 €
32,95 €