calcActive())">
Hitachi BCL 1815 Li-ion 18 V akku 4000 mAh
Varastossa
113,95 €
90,95 €
Hitachi yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Hitachi malleihin:
KC 18DA
C 18DL
C 18DLX
C 18DMR
C 6DC
C 6DD
C18DLP4
CJ 18DL
CJ 18DLX
CJ18DLP4
CR 18DL
CR 18DLX
CR 18DMR
CR 18DV
CR18DLP4
DH 18DL
DH 18DLX
DH18DLP4
DS 18DFL
DS 18DFLG
DS 18DL
DS 18DMR
DS 18DVB
DS 18DVB2
DS 18DVB2K
DS 18DVF3
DS18DLP4
DV 18DCL
DV 18DL
DV 18DMR
DV 18DV
DV 18DVKS
DV18DLP4
G 18DL
G 18DLX
G18DLP4
RB 18DL
RB 18DLP4
UB 18D
UB 18DL
UB18DLC
WH 18DL
WH 18DMR
WH18DFL
WH18DLP4
WR 18DL
WR 18DMR
WR18DLP4
C 18DL
C 18DLX
C 18DMR
C 6DC
C 6DD
C18DLP4
CJ 18DL
CJ 18DLX
CJ18DLP4
CR 18DL
CR 18DLX
CR 18DMR
CR 18DV
CR18DLP4
DH 18DL
DH 18DLX
DH18DLP4
DS 18DFL
DS 18DFLG
DS 18DL
DS 18DMR
DS 18DVB
DS 18DVB2
DS 18DVB2K
DS 18DVF3
DS18DLP4
DV 18DCL
DV 18DL
DV 18DMR
DV 18DV
DV 18DVKS
DV18DLP4
G 18DL
G 18DLX
G18DLP4
RB 18DL
RB 18DLP4
UB 18D
UB 18DL
UB18DLC
WH 18DL
WH 18DMR
WH18DFL
WH18DLP4
WR 18DL
WR 18DMR
WR18DLP4
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Hitachi alkuperäisakut:
BCL 1815
EBM 1830
326240
326241
327730
327731
EBM 1830
326240
326241
327730
327731
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTB815PW |
|---|---|
| EAN | 4894128078333 |
| Mitat | 124.80 x 80.60 x 111.00mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | BCL 1815 / EBM 1830 / 326240 / 326241 / 327730 / 327731 / BCL 1830 / EBM 1815 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 72Wh |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-19%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-19%
Dewalt DC212 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
64,95 €
-30%
Milwaukee 932 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
41,95 €
-15%
Paslode IM250A Ni-MH 6 V akku 3300 mAh
38,95 €
32,95 €