calcActive())">
Hitachi EB 2420 Ni-MH 24 V akku 1500 mAh
Saatavissa tehtaalta
69,95 €
Hitachi yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Hitachi malleihin:
C 7D
CR 24DV
DH 24DV
DH 24DVA
DV 24DV
DV 24DVA
DV 24DVKS
CR 24DV
DH 24DV
DH 24DVA
DV 24DV
DV 24DVA
DV 24DVKS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Hitachi alkuperäisakut:
EB 2420
EB 2430HA
EB 2430R
EB 2433X
EB 2430HA
EB 2430R
EB 2433X
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTB420PW |
|---|---|
| EAN | 4894128055037 |
| Mitat | 99.84 x 108.04 x 88.05mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EB 2420 / EB 2430HA / EB 2430R / EB 2433X |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 36Wh |
| Jännite | 24 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-19%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-19%
Dewalt DC212 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
64,95 €
-30%
Milwaukee 932 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
41,95 €
-15%
Paslode IM250A Ni-MH 6 V akku 3300 mAh
38,95 €
32,95 €