calcActive())">
Hitachi EBM 315 Li-ion 3,6 V akku 1500 mAh
Varastossa
20,95 €
Hitachi yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Hitachi malleihin:
DB 3DL
DB 3DL2
NT 50GS
NT 65GA
NT 65GB
NT 65GS
DB 3DL2
NT 50GS
NT 65GA
NT 65GB
NT 65GS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Hitachi alkuperäisakut:
EBM 315
326263
326299
326263
326299
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTB315PW |
|---|---|
| EAN | 4894128062424 |
| Mitat | 77.50 x 42.65 x 41.58mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 9B12070R |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.4Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-19%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-19%
Dewalt DC212 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
64,95 €
-30%
Milwaukee 932 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
41,95 €
-15%
Paslode IM250A Ni-MH 6 V akku 3300 mAh
38,95 €
32,95 €