calcActive())">
LUX-TOOLS ABS-12-Li akku 3000mAh
Saatavissa tehtaalta
54,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LUX-TOOLS työkalujen kanssa:
ABS-12-Li
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LUX-TOOLS työkalujen alkuperäisakut:
3I(NCM)R19/65
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-LTS120PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129899 |
| Korvaa | 3I(NCM)R19/65 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 36Wh |
| Mitat | 91.60 x 69.90 x 63.75mm |
| Jännite | 12 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa LUX-Tools akut
Näytä kaikki →
-17%
LUX-TOOLS ABS-12-Li akku 1500mAh
41,95 €
34,95 €
LUX-TOOLS A-KS-18Li/25 akku 5000mAh
95,95 €
LUX-TOOLS ABS-12-Li akku 5000mAh
68,95 €
LUX-TOOLS A-KS-18Li/25 akku 3000mAh
83,95 €
LUX-TOOLS A-36LI/38 H akku 5000mAh
165,95 €
LUX-TOOLS AGS 7.2 LI akku 2000mAh
37,95 €
-19%
LUX-TOOLS A-36LI/38 H akku 3000mAh
130,95 €
105,95 €