calcActive())">
Metabo BS 14.4 LTX Impuls Li-ion 18 V akku 3000 mAh
Saatavissa tehtaalta
99,95 €
Metabo yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Metabo malleihin:
Metabo BS18 LT
BS18 LTX
SB18 LT
SB18 LTX
SSD18 LT
SSD18 LTX
SSW18 LT
SSW18 LTX
ASE18 LTX
KSA18 LTX
STA18
W18LTX
BHA18 LT
BHA LTX
BS18 LTX
SB18 LT
SB18 LTX
SSD18 LT
SSD18 LTX
SSW18 LT
SSW18 LTX
ASE18 LTX
KSA18 LTX
STA18
W18LTX
BHA18 LT
BHA LTX
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Metabo alkuperäisakut:
6.25457
625457000
625457000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MTK570PW |
|---|---|
| EAN | 4894128078463 |
| Mitat | 121.26 x 80.00 x 66.00mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 6.25457, 625457000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 54Wh |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-19%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-19%
Dewalt DC212 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
64,95 €
-30%
Milwaukee 932 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
41,95 €
-15%
Paslode IM250A Ni-MH 6 V akku 3300 mAh
38,95 €
32,95 €