calcActive())">
Metabo BSZ 18 Li-ion 18 V akku 3300 mAh
Saatavissa tehtaalta
89,95 €
Metabo yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Metabo malleihin:
Metabo BSZ 18
BSZ 18 Impuls
BSZ18 Impuls Li
BSZ 18 Impuls Li Power
KSAP18Li
BSZ 18 Impuls
BSZ18 Impuls Li
BSZ 18 Impuls Li Power
KSAP18Li
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Metabo alkuperäisakut:
6
25484
25484
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MTX484PX |
|---|---|
| EAN | 4894128074403 |
| Mitat | 153.05 x 74.50 x 113.00mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 6.25484 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 59.4Wh |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-19%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-19%
Dewalt DC212 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
64,95 €
-30%
Milwaukee 932 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
41,95 €
-15%
Paslode IM250A Ni-MH 6 V akku 3300 mAh
38,95 €
32,95 €