calcActive())">
Metabo PowerImpact 12, PowerLED 12, PowerMaxx 12 Työkalun Akku
Varastossa
32,95 €
29,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Metabo akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
PowerImpact 12
PowerLED 12
PowerMaxx 12
PowerLED 12
PowerMaxx 12
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Metabo akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
6
25439
25439
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MTP120PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128087335 |
| Mitat | 60.00 x 48.80 x 81.26mm |
| Korvaa | 6.25439 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 16.2Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Metabo akut
Näytä kaikki →
Metabo BS 12 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
45,95 €
-17%
Metabo BS 12 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
49,95 €
Metabo BSZ 18 Li-ion 18 V akku 2100 mAh
59,95 €
Metabo BS 12 SP, BSZ 12, BSZ 12 Impuls Työkalun Akku 3000mAh
49,95 €
-24%
Metabo Powermaxx Ni-MH 4,8 V akku 2100 mAh
24,95 €
18,95 €
Metabo BS 14.4 6.02105.50, BS 14.4 6.02105.51, BS 14.4 LT Compact 6.02137.55 Työkalun Akku
53,95 €
Metabo BSZ 18 Li-ion 18 V akku 3300 mAh
89,95 €
Metabo BS 12 SP, BSZ 12, BSZ 12 Impuls Työkalun Akku 4000mAh
59,95 €