calcActive())">
Metabo Powermaxx Ni-MH 4,8 V akku 2100 mAh
Saatavissa tehtaalta
24,95 €
18,95 €
Metabo yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Metabo malleihin:
Metabo Powermaxx
Powergrip2
Powergrip 2
Powergrip II
Powergrip2
Powergrip 2
Powergrip II
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Metabo alkuperäisakut:
631858000
60005952
6.31858
6.27270
6.27271
6.27273
60005952
6.31858
6.27270
6.27271
6.27273
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MTX631PW |
|---|---|
| EAN | 4894128074298 |
| Mitat | 76.24 x 63.89 x 57.07mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 631858000 / 60005952 / 6.31858 / 6.27270 / 6.27271 / 6.27273 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 10.08Wh |
| Jännite | 4,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-19%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-19%
Dewalt DC212 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
64,95 €
-30%
Milwaukee 932 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
41,95 €
-15%
Paslode IM250A Ni-MH 6 V akku 3300 mAh
38,95 €
32,95 €