calcActive())">
Panasonic EY3544, EY3544GQK, EY3551 Ni-MH 18 V akku 2000 mAh
Varastossa
41,95 €
34,95 €
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin:
EY3544
EY3544GQK
EY3551
EY3551GQ
EY3551GQW
EY3552
EY3552GQW
EY3796
EY3796B
EY6450
EY6450GQKW
EY6950
EY6950GQKW
EY3796 FlashLight
EY3796B FlashLight
EY3544GQK
EY3551
EY3551GQ
EY3551GQW
EY3552
EY3552GQW
EY3796
EY3796B
EY6450
EY6450GQKW
EY6950
EY6950GQKW
EY3796 FlashLight
EY3796B FlashLight
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
EY9251
EY9251B
EY971064504
H1812
EY9251B
EY971064504
H1812
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-PEZ925PW |
|---|---|
| EAN | 4894128130000 |
| Mitat | 133.86 x 94.08 x 98.85mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EY9251 / EY9251B / EY971064504 / H1812 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 36Wh |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-19%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-19%
Dewalt DC212 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
64,95 €
-30%
Milwaukee 932 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
41,95 €
-15%
Paslode IM250A Ni-MH 6 V akku 3300 mAh
38,95 €
32,95 €