calcActive())">
Panasonic EY3653, EY3653CQ Ni-MH 7,2 V akku 2000 mAh
Saatavissa tehtaalta
29,95 €
25,95 €
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin:
EY3653
EY3653CQ
EY3654
EY3654CQ
EY3653CQ
EY3654
EY3654CQ
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
EY9065
EY9066
EY9066B
EY6198B
EY9066
EY9066B
EY6198B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-PEZ365PW |
|---|---|
| EAN | 4894128129974 |
| Mitat | 72.00 x 59.60 x 97.45mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EY9065 / EY9066 / EY9066B / EY6198B |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-19%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-19%
Dewalt DC212 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
64,95 €
-30%
Milwaukee 932 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
41,95 €
-15%
Paslode IM250A Ni-MH 6 V akku 3300 mAh
38,95 €
32,95 €