calcActive())">
Panasonic EZ910 Li-ion 3,6 V akku 1500 mAh
Varastossa
22,95 €
19,95 €
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin:
Panasonic EY7410LA1C
EY7410LA2S
EZ7411LA1J
EZ7411X
EZ7410
EZ7410LA1J
EZ7410LA1S
EZ7410X
EZ7411
EY7410LA2S
EZ7411LA1J
EZ7411X
EZ7410
EZ7410LA1J
EZ7410LA1S
EZ7410X
EZ7411
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
EZ9L10
EY9L10B
EY9L10B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-PEZ910PW |
|---|---|
| EAN | 4894128063179 |
| Mitat | 36.72 x 34.16 x 81.69mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EZ9L10 / EY9L10B |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.4Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-19%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-19%
Dewalt DC212 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
64,95 €
-30%
Milwaukee 932 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
41,95 €
-15%
Paslode IM250A Ni-MH 6 V akku 3300 mAh
38,95 €
32,95 €