calcActive())">
Panasonic EZ924 Ni-MH 24 V akku 1500 mAh
Saatavissa tehtaalta
79,95 €
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin:
Panasonic EY6812NQKW
EY6812NQRW
EY6812VQKW
EY6813
EY6813FGQW
EY6813NQKW
EZ6813
EY6812NQRW
EY6812VQKW
EY6813
EY6813FGQW
EY6813NQKW
EZ6813
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
EY9116B
EY9117B
EY9210
EY9210B
EY9240
EY9242
EY9244
EY9116
EY9117B
EY9210
EY9210B
EY9240
EY9242
EY9244
EY9116
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-PEZ924PW |
|---|---|
| EAN | 4894128059837 |
| Mitat | 106.50 x 97.70 x 108.60mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EY9116B / EY9117B / EY9210 / EY9210B / EY9240 / EY9242 / EY9244 / EY9116 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 36Wh |
| Jännite | 24 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-19%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-19%
Dewalt DC212 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
64,95 €
-30%
Milwaukee 932 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
41,95 €
-15%
Paslode IM250A Ni-MH 6 V akku 3300 mAh
38,95 €
32,95 €