calcActive())">
Senco VB0155 / VB0156 Li-ion 18 V akku 2000 mAh
Saatavissa tehtaalta
68,95 €
55,95 €
Senco yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Senco malleihin:
5N0001N
6E0001N
6U0001N
FN55AX
FN65DA
FN65RA
FN65RHS
6E0001N
6U0001N
FN55AX
FN65DA
FN65RA
FN65RHS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Senco alkuperäisakut:
VB0155
VB0156
VB0156
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SCB155PW |
|---|---|
| EAN | 4894128105671 |
| Mitat | 145.41 x 85.94 x 53.38mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | VB0155 / VB0156 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 36Wh |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-19%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-19%
Dewalt DC212 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
64,95 €
-30%
Milwaukee 932 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
41,95 €
-15%
Paslode IM250A Ni-MH 6 V akku 3300 mAh
38,95 €
32,95 €