calcActive())">
Skil 180BAT Ni-MH 18 V akku 3300 mAh
Saatavissa tehtaalta
79,95 €
64,95 €
Skil yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Skil malleihin:
2867-03
2867-02
2885-04
2865
2866
2867
2868
2875
2892
2884
5800
2867-02
2885-04
2865
2866
2867
2868
2875
2892
2884
5800
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Skil alkuperäisakut:
180BAT
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SHD180PX |
|---|---|
| EAN | 4894128074632 |
| Mitat | 112.33 x 131.36 x 92.11mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 180BAT |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 59.4Wh |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-31%
Makita 1090 ( BL1013 / BL1014 ) Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
34,95 €
23,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-26%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-36%
Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €
-35%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
45,95 €
29,95 €