calcActive())">
Samsung Galaxy Note akku 2700 mAh
Saatavissa tehtaalta
20,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy Note
Galaxy Note 4G
Galaxy Note LTE
GT-N7000
GT-I9220
GT-I9228
SGH-i717
Galaxy Note LTE
SGH-i717
SGH-T879
SGH-i717R
SGH-i717D
SGH-i717M
SCH-I889
GT-N7005
Galaxy Note 4G
Galaxy Note LTE
GT-N7000
GT-I9220
GT-I9228
SGH-i717
Galaxy Note LTE
SGH-i717
SGH-T879
SGH-i717R
SGH-i717D
SGH-i717M
SCH-I889
GT-N7005
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB615268VU
EB615268VUCST
EB615268VK
EB615268VA
EB615268VABXAR
EB615268VUCST
EB615268VK
EB615268VA
EB615268VABXAR
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMT879XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128069263 |
| Korvaa | EB615268VU / EB615268VUCST / EB615268VK / EB615268VA / EB615268VABXAR |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 9.99Wh |
| Mitat | 67.50 x 51.90 x 5.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung Galaxy S20 FE 5G / A52 / A52 5G / A52s 5G akku 4400mAh
24,95 €
20,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €