calcActive())">
Acer Iconia One 7 B1-750 akku 3400mAh
Saatavissa tehtaalta
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Acer tablettien kanssa:
Iconia One 7 B1-750
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Acer tablettien alkuperäisakut:
AP14E4K
AP14E4K (1ICP4/86/94)
AP14E8K
KT.00104.001
KT.0010G.007
KT00104001
AP14E4K (1ICP4/86/94)
AP14E8K
KT.00104.001
KT.0010G.007
KT00104001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-ACB750SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128115762 |
| Korvaa | AP14E4K / AP14E4K (1ICP4/86/94) / KT00104001 / AP14E8K / KT.0010G.007 / KT.00104.001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.92Wh |
| Mitat | 94.55 x 85.70 x 3.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Acer tablettien akut
Näytä kaikki →
Acer A1402, Iconia One 7 B1-730, Iconia One 7 B1-730HD Tabletin Akku
25,95 €
Acer A1-830, Iconia Tab 8 Tabletin Akku
24,95 €
Acer Iconia B1-A71, Iconia B1-A71-83174G00nk, Iconia Tab B1 Tabletin Akku
20,95 €
Acer B1-A71, Iconia B1-A71, Iconia B1-A71-83174G00nk Tabletin Akku
20,95 €
Acer Iconia Tab A110 Tabletin Akku
36,95 €
-50%
Acer Iconia A500, Iconia A500-10S32, Iconia Tablet A500 Tabletin Akku
37,95 €
18,98 €
Acer Iconia Tab A510, Iconia Tab A700, Iconia Tab A710 Tabletin Akku
42,95 €
-59%
Acer Iconia B1-720, Iconia B1-720-81111G00nkr, Iconia B1-720-81111G01nki Tabletin Akku
21,95 €
8,95 €