calcActive())">
Asus K009 ja Google Nexus 7 2-sukupolvi akku 3950 mAh
Saatavissa tehtaalta
33,95 €
29,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Google tablettien kanssa:
ME571KL
Nexus 7 2nd
Nexus 7 4G 32GB
Nexus 7 HD
NEXUS7CVZW
Nexus 7 2nd
Nexus 7 4G 32GB
Nexus 7 HD
NEXUS7CVZW
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
K009
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Google alkuperäisakut:
C11P1303
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C11P1303
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-AUK009SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128087700 |
| Mitat | 94.77 x 90.05 x 3.58mm |
| Korvaa | C11P1303 / C11PNCH |
| Kapasiteetti (mAh) | 3950mAh / 15.01Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Asus
Näytä kaikki →
-14%
Asus VivoBook E410KA akku 3450 mAh
69,95 €
59,95 €
-16%
Asus Chromebook Flip C434 akku 4050 mAh
79,95 €
66,95 €
-16%
Asus ZenBook UX32 akku 6500 mAh
79,95 €
66,95 €
Asus K55, X55 akku 4400mAh / 47.52Wh mAh - Musta
59,95 €
-6%
Asus E402S, E402SA, E502S akku4100 mAh
69,95 €
65,95 €
-34%
Asus X756U akku 5000 mAh
89,95 €
58,95 €
-22%
Asus A53, X53 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
46,95 €
-14%
Asus ZenPad 10 Z300C Akku 4700mah
28,95 €
24,95 €