calcActive())">
Asus Chromebook Flip C434 akku 4050 mAh
Varastossa
79,95 €
66,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Chromebook Flip C434
C434TA-AI0041
C434TA-E10013
C434TA-AI0045
C434TA-DS384T
Chromebook Flip C434TA-1A
Chromebook Flip C434TA-AI0264
C434TA-DSM4T
C434TA-AI0108
C434TA-DS584
C434TA-AI0080
C434TA
C434TA-AI0095
Chromebook Flip C434TA-DSM4T
C434TA-DS588T
Chromebook Flip C434TA-E10013
C434TA-DS384
Chromebook Flip C434TA
C434TA-AI0041
C434TA-E10013
C434TA-AI0045
C434TA-DS384T
Chromebook Flip C434TA-1A
Chromebook Flip C434TA-AI0264
C434TA-DSM4T
C434TA-AI0108
C434TA-DS584
C434TA-AI0080
C434TA
C434TA-AI0095
Chromebook Flip C434TA-DSM4T
C434TA-DS588T
Chromebook Flip C434TA-E10013
C434TA-DS384
Chromebook Flip C434TA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C31N1824
0B200-03290000
0B200-03290000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-AUC434NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165941 |
| Mitat | 291.80 x 109.60 x 4.60mm |
| Korvaa | C31N1824 / 0B200-03290000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4050mAh / 46.78Wh |
| Jännite | 11,55 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Asus akut
Näytä kaikki →
-19%
Asus Zenbook 14 / ZenBook 13 akku 4250mAh
79,95 €
64,95 €
-29%
Asus VivoBook S14 / S15 / C31N1905 Akku
79,95 €
56,95 €
-23%
Asus X421 / VivoBook Flip 14 / C31N1911 akku 3450mAh
59,95 €
45,95 €
-14%
Asus VivoBook E410KA akku 3450 mAh
69,95 €
59,95 €
-34%
Asus ZenBook 14 UX433 akku 4250mAh
79,95 €
52,95 €
-14%
Asus ZenBook UX481FL / C41N1901 akku 4050mAh
89,95 €
76,95 €
-7%
Asus FX504, FX504G, FX504GD akku 4100mAh
69,95 €
64,95 €
-32%
ASUS Zenbook Pro 15 yhteensopiva akku - 4400mAh
89,95 €
60,95 €