calcActive())">
Asus A32-K72 yhteensopiva akku 4400 mAh
Varastossa
59,95 €
52,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
A72
A72D
A72DR
A72F
A72J
A72JK
A72JR
K72
K72D
K72DR
K72DY
K72F
K72J
K72JA
K72JB
K72JC
K72JE
K72JF
K72JH
K72JK
K72JL
K72JM
K72JO
K72JQ
K72JR
K72JT
K72JU
K72JV
K72JW
K72K
K72L
K72N
K72P
K72Q
K72R
K72S
K72Y
K73
K73E
K73J
K73JK
K73S
K73SV
N71
N71J
N71JA
N71JQ
N71JV
N71V
N71VG
N71VN
N71YI
N73
N73F
N73G
N73J
N73JF
N73JG
N73JN
N73JQ
N73Q
N73S
N73SD
N73SL
N73SN
N73SQ
N73SV
N73SW
N73V
X77
X77J
X77JA
X77JG
X77JO
X77JQ
X77JV
X77V
X77VG
X77VN
A72D
A72DR
A72F
A72J
A72JK
A72JR
K72
K72D
K72DR
K72DY
K72F
K72J
K72JA
K72JB
K72JC
K72JE
K72JF
K72JH
K72JK
K72JL
K72JM
K72JO
K72JQ
K72JR
K72JT
K72JU
K72JV
K72JW
K72K
K72L
K72N
K72P
K72Q
K72R
K72S
K72Y
K73
K73E
K73J
K73JK
K73S
K73SV
N71
N71J
N71JA
N71JQ
N71JV
N71V
N71VG
N71VN
N71YI
N73
N73F
N73G
N73J
N73JF
N73JG
N73JN
N73JQ
N73Q
N73S
N73SD
N73SL
N73SN
N73SQ
N73SV
N73SW
N73V
X77
X77J
X77JA
X77JG
X77JO
X77JQ
X77JV
X77V
X77VG
X77VN
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A32-K72
A32-N71
70-NX01B1000Z
70-NXH1B1000Z
70-NZY1B1000Z
70-NZYB1000Z
A32-N71
70-NX01B1000Z
70-NXH1B1000Z
70-NZY1B1000Z
70-NZYB1000Z
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUK72NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054160 |
| Mitat | 205.47 x 55.57 x 19.69mm |
| Korvaa | A32-K72 / A32-N71 / 70-NX01B1000Z / 70-NXH1B1000Z / 70-NZY1B1000Z / 70-NZYB1000Z |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Asus akut
Näytä kaikki →
-19%
Asus Zenbook 14 / ZenBook 13 akku 4250mAh
79,95 €
64,95 €
-29%
Asus VivoBook S14 / S15 / C31N1905 Akku
79,95 €
56,95 €
-23%
Asus X421 / VivoBook Flip 14 / C31N1911 akku 3450mAh
59,95 €
45,95 €
-14%
Asus VivoBook E410KA akku 3450 mAh
69,95 €
59,95 €
-34%
Asus ZenBook 14 UX433 akku 4250mAh
79,95 €
52,95 €
-7%
Asus FX504, FX504G, FX504GD akku 4100mAh
69,95 €
64,95 €
-14%
Asus ZenBook UX481FL / C41N1901 akku 4050mAh
89,95 €
76,95 €
-32%
ASUS Zenbook Pro 15 yhteensopiva akku - 4400mAh
89,95 €
60,95 €