calcActive())">
Asus K009 ja Google Nexus 7 akku 4300 mAh
Saatavissa tehtaalta
33,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Google tablettien kanssa:
Nexus 7
Nexus 7 16GB
Nexus 7 32GB
Nexus 7 8GB
Nexus 7"
Nexus 7 16GB
Nexus 7 32GB
Nexus 7 8GB
Nexus 7"
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
ME370T
MeMO Pad ME370T
MeMO Pad ME370T 16GB
MeMO Pad ME370T
MeMO Pad ME370T 16GB
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Google alkuperäisakut:
0B200-00120100M-A1A1A-219-17QE
C11-ME370T
ME3PNJ3
C11-ME370T
ME3PNJ3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
0B200-00120100M-A1A1A-219-17QE
C11-EP71
C11-ME370T
ME3PNJ3
C11-EP71
C11-ME370T
ME3PNJ3
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-AME301SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079170 |
| Mitat | 141.60 x 68.10 x 3.80mm |
| Korvaa | C11-ME370T / ME3PNJ3 / 0B200-00120100M-A1A1A-219-17QE |
| Kapasiteetti (mAh) | 4300mAh / 15.91Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Asus akut
Näytä kaikki →
-19%
Asus Zenbook 14 / ZenBook 13 akku 4250mAh
79,95 €
64,95 €
-29%
Asus VivoBook S14 / S15 / C31N1905 Akku
79,95 €
56,95 €
-23%
Asus X421 / VivoBook Flip 14 / C31N1911 akku 3450mAh
59,95 €
45,95 €
-14%
Asus VivoBook E410KA akku 3450 mAh
69,95 €
59,95 €
-34%
Asus ZenBook 14 UX433 akku 4250mAh
79,95 €
52,95 €
-14%
Asus ZenBook UX481FL / C41N1901 akku 4050mAh
89,95 €
76,95 €
-7%
Asus FX504, FX504G, FX504GD akku 4100mAh
69,95 €
64,95 €
-32%
ASUS Zenbook Pro 15 yhteensopiva akku - 4400mAh
89,95 €
60,95 €