calcActive())">
HP 6301RA, 6401LA, Pomegranate akku 3000mAh
Saatavissa tehtaalta
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
6301RA
6401LA
Pomegranate
Slate 6 VoiceTab Dual SIM
Slate 6 VoiceTab II Dual SIM
Slate6 VoiceTab
Slate6 VoiceTab Plus
6401LA
Pomegranate
Slate 6 VoiceTab Dual SIM
Slate 6 VoiceTab II Dual SIM
Slate6 VoiceTab
Slate6 VoiceTab Plus
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tablettien alkuperäisakut:
751655-001
HSTNH-B19C
HSTNH-B19C-S
HSTNH-B19C
HSTNH-B19C-S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-HPT630SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128115991 |
| Korvaa | HSTNH-B19C / HSTNH-B19C-S / 751655-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 85.15 x 71.95 x 4.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa HP tablettien akut
Näytä kaikki →
HP Elitepad 900 Tabletin Akku
59,95 €
HP Pro x2 612 G1 Tabletin Akku
46,95 €
HP ElitePad 1000, ElitePad 1000 G2, F1Q77EA Tabletin Akku
49,95 €
HP Slate 7 1800 Tablet, Tablet 7 1800 Tabletin Akku
24,95 €
HP 7600US, HSTNH-H408C, Slate 8 Plus Tabletin Akku
38,95 €
HP Slate 7 G2 1311, Slate 7 G2 1315 Tabletin Akku
21,95 €
HP 2201, Slate 10 Plus Tabletin Akku
31,95 €
HP Stream 7 5700, Stream 7 5700ng, Stream 7 5709 Tabletin Akku
21,95 €