calcActive())">
HP 7 Plus G2 akku 2400mAh
Saatavissa tehtaalta
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
7 Plus G2
7 Plus G2 1331
7 Plus G2 1331
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tablettien alkuperäisakut:
790587-001
790590-001
790591-001
790592-001
790593-001
790594-001
WD3058150P
790590-001
790591-001
790592-001
790593-001
790594-001
WD3058150P
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-HPS133SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136729 |
| Korvaa | 790590-001 / 790591-001 / 790592-001 / 790593-001 / 790594-001 / WD3058150P / 790587-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 152.28 x 58.20 x 2.83mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa HP tablettien akut
Näytä kaikki →
HP Elitepad 900 Tabletin Akku
59,95 €
HP Pro x2 612 G1 Tabletin Akku
46,95 €
HP ElitePad 1000, ElitePad 1000 G2, F1Q77EA Tabletin Akku
49,95 €
HP Slate 7 1800 Tablet, Tablet 7 1800 Tabletin Akku
24,95 €
HP 7600US, HSTNH-H408C, Slate 8 Plus Tabletin Akku
38,95 €
HP Slate 7 G2 1311, Slate 7 G2 1315 Tabletin Akku
21,95 €
HP 2201, Slate 10 Plus Tabletin Akku
31,95 €
HP Stream 7 5700, Stream 7 5700ng, Stream 7 5709 Tabletin Akku
21,95 €