calcActive())">
HP 7600US, HSTNH-H408C, Slate 8 Plus Tabletin Akku
Saatavissa tehtaalta
38,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
7600US
HSTNH-H408C
Slate 8 Plus
HSTNH-H408C
Slate 8 Plus
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tablettien alkuperäisakut:
BY02
HSTNH-C13C-S
HSTNH-C13C-S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPE810SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105268 |
| Mitat | 126.55 x 111.88 x 4.56mm |
| Korvaa | HSTNH-C13C-S / BY02 / BY02021 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5650mAh / 20.91Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa HP
Näytä kaikki →
-32%
HP Pavilion 250 G7 akku HT03XL 3550mAh
59,95 €
40,95 €
HP EliteBook CMOS Paristo
12,95 €
-15%
HP CR2032-TPX / Lenovo CR2032-T6 CMOS Paristo
12,95 €
10,95 €
-38%
EliteBook 745 G3 / 840 G3 / 850 G3 akku 3400 mAh
59,95 €
36,95 €
-31%
HP Elitebook 850, Elitebook 840 G1 akku 4500 mAh
67,95 €
46,95 €
-23%
HP Pavilion 14-BF / 14-BK / 15-CC / 15-CD akku 3600 mAh
59,95 €
45,95 €
-14%
Texas Instruments N2/AC/2L1/A, TI-84 Plus C Silver Edition, TI-Nspire CAS Touchpad Laskimen Akku
20,95 €
17,95 €
-32%
HP Notebook 15 akku 2400mAh
59,95 €
40,95 €