calcActive())">
HP Elitepad 900 Tabletin Akku
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
AT02025XL
D3H85UT
D7X24PA
ElitePad 900
ElitePad 900 G1
D3H85UT
D7X24PA
ElitePad 900
ElitePad 900 G1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tablettien alkuperäisakut:
685368-1B1
685368-1C1
685987-001
99TA026H
AT02025XL
AT02XL
D3H85UT
D7X24PA
HSTNN-C75C
HSTNN-DB3U
HSTNN-IB3U
685368-1C1
685987-001
99TA026H
AT02025XL
AT02XL
D3H85UT
D7X24PA
HSTNN-C75C
HSTNN-DB3U
HSTNN-IB3U
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPE900SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081265 |
| Mitat | 228.10 x 139.56 x 3.41mm |
| Korvaa | HSTNN-DB3U / 685987-001 / HSTNN-C75C / AT02XL / 685368-1B1 / 99TA026H / HSTNN-IB3U / 685368-1C1 / AT02025XL / D3H85UT / D7X24PA |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 24.79Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa HP
Näytä kaikki →
-32%
HP Pavilion 250 G7 akku HT03XL 3550mAh
59,95 €
40,95 €
HP EliteBook CMOS Paristo
12,95 €
-15%
HP CR2032-TPX / Lenovo CR2032-T6 CMOS Paristo
12,95 €
10,95 €
-38%
EliteBook 745 G3 / 840 G3 / 850 G3 akku 3400 mAh
59,95 €
36,95 €
-31%
HP Elitebook 850, Elitebook 840 G1 akku 4500 mAh
67,95 €
46,95 €
-23%
HP Pavilion 14-BF / 14-BK / 15-CC / 15-CD akku 3600 mAh
59,95 €
45,95 €
-14%
Texas Instruments N2/AC/2L1/A, TI-84 Plus C Silver Edition, TI-Nspire CAS Touchpad Laskimen Akku
20,95 €
17,95 €
-32%
HP Notebook 15 akku 2400mAh
59,95 €
40,95 €