calcActive())">
HP K7X87AA, K7X87AA#ABA, K7X88AA akku 9500mAh
Saatavissa tehtaalta
49,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
K7X87AA
K7X87AA#ABA
K7X88AA
Pro Slate 12
QC8074
K7X87AA#ABA
K7X88AA
Pro Slate 12
QC8074
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tablettien alkuperäisakut:
780731-2C1
780783-0C1
782644-005
799168-001
DN02
HSTNH-C412D
HSTNH-C412D-SD
780783-0C1
782644-005
799168-001
DN02
HSTNH-C412D
HSTNH-C412D-SD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-HPS120SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121251 |
| Korvaa | HSTNH-C412D-SD / 780783-0C1 / 782644-005 / DN02 / 799168-001 / 780731-2C1 / HSTNH-C412D |
| Kapasiteetti (mAh) | 9500mAh / 36.1Wh |
| Mitat | 216.38 x 136.45 x 2.68mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa HP tablettien akut
Näytä kaikki →
HP Elitepad 900 Tabletin Akku
59,95 €
HP Pro x2 612 G1 Tabletin Akku
46,95 €
HP ElitePad 1000, ElitePad 1000 G2, F1Q77EA Tabletin Akku
49,95 €
HP Slate 7 1800 Tablet, Tablet 7 1800 Tabletin Akku
24,95 €
HP 7600US, HSTNH-H408C, Slate 8 Plus Tabletin Akku
38,95 €
HP Slate 7 G2 1311, Slate 7 G2 1315 Tabletin Akku
21,95 €
HP 2201, Slate 10 Plus Tabletin Akku
31,95 €
HP Stream 7 5700, Stream 7 5700ng, Stream 7 5709 Tabletin Akku
21,95 €