calcActive())">
HP Pro Tablet 408 G1 / I508O Tabletin Akku 4800mAh
Varastossa
43,95 €
38,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
ElitePad 1000
I508O
L4A35UT
Pro Tablet 408 G1
T5L65PA
I508O
L4A35UT
Pro Tablet 408 G1
T5L65PA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tablettien alkuperäisakut:
MLP3810980
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPT408SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129677 |
| Mitat | 108.36 x 84.90 x 3.70mm |
| Korvaa | MLP3810980 / 805089-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 18.24Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa HP
Näytä kaikki →
-32%
HP Pavilion 250 G7 akku HT03XL 3550mAh
59,95 €
40,95 €
HP EliteBook CMOS Paristo
12,95 €
-15%
HP CR2032-TPX / Lenovo CR2032-T6 CMOS Paristo
12,95 €
10,95 €
-38%
EliteBook 745 G3 / 840 G3 / 850 G3 akku 3400 mAh
59,95 €
36,95 €
-31%
HP Elitebook 850, Elitebook 840 G1 akku 4500 mAh
67,95 €
46,95 €
-23%
HP Pavilion 14-BF / 14-BK / 15-CC / 15-CD akku 3600 mAh
59,95 €
45,95 €
-14%
Texas Instruments N2/AC/2L1/A, TI-84 Plus C Silver Edition, TI-Nspire CAS Touchpad Laskimen Akku
20,95 €
17,95 €
-32%
HP Notebook 15 akku 2400mAh
59,95 €
40,95 €