calcActive())">
Huawei BTV-DL09, BTV-W09, Mediapad M3 TD-LTE akku 5100mAh
Varastossa
36,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei tablettien kanssa:
BTV-DL09
BTV-W09
Mediapad M3 TD-LTE
BTV-W09
Mediapad M3 TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei tablettien alkuperäisakut:
HB2899C0ECW
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-HUM300XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124078 |
| Korvaa | HB2899C0ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 5100mAh / 19.48Wh |
| Mitat | 118.50 x 97.80 x 2.70mm |
| Jännite | 3,82 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Huawei tablettien akut
Näytä kaikki →
Huawei Mediapad M1 8.0 / MediaPad T1 9.6 Tabletin Akku
31,95 €
Huawei CMR-AL09, CMR-AL19, CMR-W109 akku 7300mAh
39,95 €
Huawei MediaPad, MediaPad 7, MediaPad 7 Lite Tabletin Akku
22,95 €
Huawei Mediapad X1 7.0 akku 4850 mAh
59,95 €
Huawei MediaPad 10 Link, S10-201W, S10-201WA Tabletin Akku
29,95 €
Huawei Mediapad M2 10.1 tabletin akku 6000 mAh
29,95 €
Huawei Mediapad M2 10.0" tabletin akku 6650 mAh
38,95 €
-15%
Huawei tabletin MediaPad M5 10.8 / CMR-AL09 yhteensopiva akku 7350mAh
26,95 €
22,95 €