calcActive())">
Microsoft 1824, 4415Y, Surface Go akku 3100mAh
Saatavissa tehtaalta
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Microsoft tablettien kanssa:
1824
4415Y
Surface Go
Surface Go 10
4415Y
Surface Go
Surface Go 10
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Microsoft tablettien alkuperäisakut:
G16QA043H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-MCR182SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147954 |
| Korvaa | G16QA043H / Q16QA043H |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 23.56Wh |
| Mitat | 177.38 x 74.45 x 3.90mm |
| Jännite | 7,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Microsoft tablettien akut
Näytä kaikki →
-18%
Microsoft Surface 4 / Pro 4 tabletin akku 5050 mAh
49,95 €
40,95 €
Microsoft 9SR-00013, Surface Pro, Surface Pro 2 Tabletin Akku
47,95 €
-17%
Microsoft Surface 3 / Pro 3 Tabletin Akku
59,95 €
49,95 €
Microsoft SurfaceBook with Performance b akku 2500mAh
39,95 €
Microsoft Surface 1 13.5 / Surface 2 13.5 akku 5500mAh
59,95 €
-50%
Microsoft MSK-1645, Surface 3 10.8", Surface 3 1645 akku 7200mAh
49,95 €
24,98 €
Microsoft Surface Pro 5 akku 5900mAh
89,95 €
Microsoft tabletin Surface Pro 8 / 1982 yhteensopiva akku 4400mAh
60,95 €