calcActive())">
Microsoft SurfaceBook with Performance b akku 2500mAh
Saatavissa tehtaalta
39,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Microsoft tablettien kanssa:
SurfaceBook with Performance b
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Microsoft tablettien alkuperäisakut:
2ICP5/58/73
G3HTA001H
PBP5
G3HTA001H
PBP5
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-MIS310SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144298 |
| Korvaa | PBP5 / 2ICP5/58/73 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 19Wh |
| Mitat | 159.45 x 57.10 x 4.40mm |
| Jännite | 7,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Microsoft tablettien akut
Näytä kaikki →
-18%
Microsoft Surface 4 / Pro 4 tabletin akku 5050 mAh
49,95 €
40,95 €
Microsoft 9SR-00013, Surface Pro, Surface Pro 2 Tabletin Akku
47,95 €
-17%
Microsoft Surface 3 / Pro 3 Tabletin Akku
59,95 €
49,95 €
Microsoft 1824, 4415Y, Surface Go akku 3100mAh
69,95 €
Microsoft Surface 1 13.5 / Surface 2 13.5 akku 5500mAh
59,95 €
-50%
Microsoft MSK-1645, Surface 3 10.8", Surface 3 1645 akku 7200mAh
49,95 €
24,98 €
Microsoft Surface Pro 5 akku 5900mAh
89,95 €
Microsoft tabletin Surface Pro 8 / 1982 yhteensopiva akku 4400mAh
60,95 €