calcActive())">
Wacom CTH470, CTH-470, CTH-470S akku 1050mAh
Saatavissa tehtaalta
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Wacom tablettien kanssa:
CTH470
CTH-470
CTH-470S
CTH670
CTH-670
CTH-670S
CTH-670S-DE
CTL-470
Intuos5 Touch
PTH 850
PTH450
PTH-450-DE
PTH-450-EN
PTH-450-ES
PTH-450-FR
PTH-450-IT
PTH-450-NL
PTH-450-PL
PTH-450-RU
PTH-450-XX
PTH650
PTH-650-DE
PTH-650-EN
PTH-650-ES
PTH-650-FR
PTH-650-IT
PTH-650-NL
PTH-650-PL
PTH-650-RU
PTH-650-XX
PTH-850-DE
PTH-850-EN
PTH-850-ES
PTH-850-FR
PTH-850-IT
PTH-850-NL
PTH-850-PL
PTH-850-RU
PTH-850-XX
CTH-470
CTH-470S
CTH670
CTH-670
CTH-670S
CTH-670S-DE
CTL-470
Intuos5 Touch
PTH 850
PTH450
PTH-450-DE
PTH-450-EN
PTH-450-ES
PTH-450-FR
PTH-450-IT
PTH-450-NL
PTH-450-PL
PTH-450-RU
PTH-450-XX
PTH650
PTH-650-DE
PTH-650-EN
PTH-650-ES
PTH-650-FR
PTH-650-IT
PTH-650-NL
PTH-650-PL
PTH-650-RU
PTH-650-XX
PTH-850-DE
PTH-850-EN
PTH-850-ES
PTH-850-FR
PTH-850-IT
PTH-850-NL
PTH-850-PL
PTH-850-RU
PTH-850-XX
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Wacom tablettien alkuperäisakut:
1UF553450Z-WCM
ACK40401
ACK-40403
B056P036-1004
F1134J-711
SLA-A328
ACK40401
ACK-40403
B056P036-1004
F1134J-711
SLA-A328
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-WTE450SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128066682 |
| Korvaa | 1UF553450Z-WCM / B056P036-1004 / F1134J-711 / SLA-A328 / ACK-40403 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 54.92 x 33.94 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Wacom tablettien akut
Näytä kaikki →
Wacom CTH-470, CTH-470S, CTH-670 akku 1200mAh/4.44Wh
19,95 €
Wacom Intuos4 wireless, PTK-540WL, PTK-540WL-EN akku 1600mAh/5.92Wh
19,95 €
Wacom Airliner WS100 Tablet, CTE-620BT, CTE-620BT Graphire akku 1700mAh/6.3Wh
17,95 €
Wacom tablettien MobileStudio Pro 12 / MobileStudio Pro 13 yhteensopiva akku 4550mAh
90,95 €
Wacom tablettien Cintiq Companion 2 / DTH-W1300 yhteensopiva akku 8000mAh
82,95 €