calcActive())">
Motorola walkie talkien MTP600 / MTP3000 yhteensopiva akku 3700mAh
Saatavissa tehtaalta
43,95 €
Motorola walkie talkien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MTP600
MTP3000
MTP3100
MTP3150
MTP3200
MTP3250
MTP3500
MTP3550
MTP6000
MTP6550
MTP6650
MTP6750
MTP3000
MTP3100
MTP3150
MTP3200
MTP3250
MTP3500
MTP3550
MTP6000
MTP6550
MTP6650
MTP6750
Korvattavat Motorola walkie talkien alkuperäisakut
PMNN4522A
QA02315AA
QA02319AA
QA02315AA
QA02319AA
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola walkie talkien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-MTP310TH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.85V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128225423 |
| Korvaa | PMNN4522A / QA02315AA / QA02319AA |
| Kapasiteetti (mAh) | 3700mAh / 14.25Wh |
| Mitat | 104.20 x 54.40 x 28.60mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Radiopuhelimen ja Walkie Talkie akut
Näytä kaikki →
HYT X1e akku 1400mAh / 10.36Wh
35,95 €
Airbus THR9, THR9 C-30, THR9i akku 2300mAh / 8.51Wh
43,95 €
-6%
Vertex VX350, VX-350, VX351 akku 2200mAh/16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 1600mAh / 11.84Wh
39,95 €
-6%
Vertex EVX-231, EVX-261, EVX-530 akku 2200mAh / 16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Vertex VX-351, VX-354, VX-359 akku 2600mAh / 19.24Wh
40,95 €
-18%
Vertex VX230, VX-230, VX-231 akku 2600mAh / 19.24Wh
39,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 2600mAh / 19.24Wh
41,95 €