calcActive())">
Sanyo DB-L20, DB-L20A yhteensopiva akku 700 mAh
Saatavissa tehtaalta
13,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sanyo kameroiden kanssa:
Xacti DSC-C4
Xacti DMX-CG65-S
Xacti DMX-CG6-S
Xacti DMX-CG6
Xacti DMX-C6(S)
Xacti VPC-CA9
Xacti DMX-C5(W)
Xatic VPC-E7
Xacti DMX-C40(S)
Xacti VPC-E60EX
Xacti DMX-C4(D)
Xacti VPC-CG6
Xacti DMX-CA8
Xacti VPC-C5GX
Xacti VPC-J4
Xacti VPC-C4S
Xacti VPC-C4
Xacti VPC-C4E
Xacti DSC-E6
Xacti E60
Xacti DMX-C1
Xacti DMX-CG65-K
Xacti DMX-CG6-P
Xacti DMX-CA65
Xacti DMX-C6(R)
Xacti VPC-CG9
Xacti DMX-C5(T)
Xatic VPC-E6
Xacti DMX-C4(N)
Xacti VPC-E60
Xacti VPC-CA65
Xacti VPC-CA8
Xacti DMX-CG9
Xacti VPC-C5EX
Xacti VPC-E6 EX
Xacti VPC-C4GX
Xacti VPC-C1
Xacti VPC-C40
Xacti DSC-C5
Xacti E1
Xacti DMX-CG65-G
Xacti DMX-CG6-L
Xacti DMX-CA6
Xacti DMX-CA9
Xacti DMX-C6(K)
Xacti VPC - CG65
Xacti DMX-C5(S)
Xatic VPC-CA6
Xacti DMX-C4(L)
Xacti VPC-CG65
Xacti DMX-CG65
Xacti VPC-C6
Xacti VPC-J4EX
Xacti VPC-C5E
Xacti VPC-C5
Xacti VPC-C4EX
Xacti DSC-J4
Xacti VPC-C1EX
Xacti DMX-CG65-S
Xacti DMX-CG6-S
Xacti DMX-CG6
Xacti DMX-C6(S)
Xacti VPC-CA9
Xacti DMX-C5(W)
Xatic VPC-E7
Xacti DMX-C40(S)
Xacti VPC-E60EX
Xacti DMX-C4(D)
Xacti VPC-CG6
Xacti DMX-CA8
Xacti VPC-C5GX
Xacti VPC-J4
Xacti VPC-C4S
Xacti VPC-C4
Xacti VPC-C4E
Xacti DSC-E6
Xacti E60
Xacti DMX-C1
Xacti DMX-CG65-K
Xacti DMX-CG6-P
Xacti DMX-CA65
Xacti DMX-C6(R)
Xacti VPC-CG9
Xacti DMX-C5(T)
Xatic VPC-E6
Xacti DMX-C4(N)
Xacti VPC-E60
Xacti VPC-CA65
Xacti VPC-CA8
Xacti DMX-CG9
Xacti VPC-C5EX
Xacti VPC-E6 EX
Xacti VPC-C4GX
Xacti VPC-C1
Xacti VPC-C40
Xacti DSC-C5
Xacti E1
Xacti DMX-CG65-G
Xacti DMX-CG6-L
Xacti DMX-CA6
Xacti DMX-CA9
Xacti DMX-C6(K)
Xacti VPC - CG65
Xacti DMX-C5(S)
Xatic VPC-CA6
Xacti DMX-C4(L)
Xacti VPC-CG65
Xacti DMX-CG65
Xacti VPC-C6
Xacti VPC-J4EX
Xacti VPC-C5E
Xacti VPC-C5
Xacti VPC-C4EX
Xacti DSC-J4
Xacti VPC-C1EX
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sanyo alkuperäisakut:
DB-L20
DB-L20A
DB-L20A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DBL20 |
|---|---|
| EAN | 4894128005582 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 39.30 x 35.40 x 5.95mm |
| Korvaa | DB-L20 / DB-L20A |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |