calcActive())">
Sanyo DB-L50, DB-L50AU yhteensopiva akku 1400 mAh
Varastossa
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Kodak kameroiden kanssa:
EasyShare Z730 Zoom
EasyShare Z730
EasyShare P712
EasyShare DX7590
EasyShare DX6490
EasyShare Z760 Zoom
EasyShare DX7440 Zoom
EasyShare DX7590 Zoom
EasyShare P880
EasyShare DX7630
EasyShare Z7590
oom
EasyShare Z760
EasyShare Z7590
EasyShare P850
EasyShare DX7440
EasyShare Z730
EasyShare P712
EasyShare DX7590
EasyShare DX6490
EasyShare Z760 Zoom
EasyShare DX7440 Zoom
EasyShare DX7590 Zoom
EasyShare P880
EasyShare DX7630
EasyShare Z7590
oom
EasyShare Z760
EasyShare Z7590
EasyShare P850
EasyShare DX7440
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Kodak alkuperäisakut:
KLIC-5001
1054062
1054062
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-KLIC5001 |
|---|---|
| EAN | 4894128005605 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 53.00 x 35.30 x 11.30mm |
| Korvaa | KLIC-5001 / 1054062 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.