calcActive())">
Sanyo UR-121, UR-121D, UR-124, UR-124D yhteensopiva akku 2000 mAh
Saatavissa tehtaalta
33,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sanyo kameroiden kanssa:
IDC-1000
IDC-1000Z
IDC-1000ZU
Xacti NV-HD500
Xacti NV-KD100
Xacti NV-DV35
IDC-1000Z
IDC-1000ZU
Xacti NV-HD500
Xacti NV-KD100
Xacti NV-DV35
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sanyo alkuperäisakut:
UR-121
UR-121D
UR-124
UR-124D
NVP-D6
UR-121D
UR-124
UR-124D
NVP-D6
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-DUR121 |
|---|---|
| EAN | 4894128005971 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 71.70 x 37.60 x 20.40mm |
| Korvaa | UR-121 / UR-121D / UR-124 / UR-124D / NVP-D6 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.8Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.