calcActive())">
Lenovo B40, B40-30, B40-45 akku 2200 mAh
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
B40
B40-30
B40-45
B40-70
B50
B50-30
B50-30 Touch
B50-45
B50-70
Eraser B40
Eraser B40-30
Eraser B40-45
Eraser B40-70
Eraser B50
Eraser B50-30
Eraser B50-30 Touch
Eraser B50-45
Eraser B50-70
Eraser M4400
Eraser M4400A
Eraser M4450
Eraser M4450A
Eraser N40
Eraser N40-30
Eraser N40-45
Eraser N40-70
Eraser N50
Eraser N50-30
Eraser N50-45
Eraser N50-70
IdeaPad B40
IdeaPad B40-30
IdeaPad B40-45
IdeaPad B40-70
IdeaPad B50
IdeaPad B50-30
IdeaPad B50-30 Touch
IdeaPad B50-45
IdeaPad B50-70
IdeaPad M4400
IdeaPad M4400A
IdeaPad M4450
IdeaPad M4450A
IdeaPad N40
IdeaPad N40-30
IdeaPad N40-45
IdeaPad N40-70
IdeaPad N50
IdeaPad N50-30
IdeaPad N50-45
IdeaPad N50-70
IdeaPad V4400
IdeaPad V4400A
M4400
M4400A
M4450
M4450A
N40
N40-30
N40-45
N40-70
N50
N50-30
N50-45
N50-70
V4400
V4400A
B40-30
B40-45
B40-70
B50
B50-30
B50-30 Touch
B50-45
B50-70
Eraser B40
Eraser B40-30
Eraser B40-45
Eraser B40-70
Eraser B50
Eraser B50-30
Eraser B50-30 Touch
Eraser B50-45
Eraser B50-70
Eraser M4400
Eraser M4400A
Eraser M4450
Eraser M4450A
Eraser N40
Eraser N40-30
Eraser N40-45
Eraser N40-70
Eraser N50
Eraser N50-30
Eraser N50-45
Eraser N50-70
IdeaPad B40
IdeaPad B40-30
IdeaPad B40-45
IdeaPad B40-70
IdeaPad B50
IdeaPad B50-30
IdeaPad B50-30 Touch
IdeaPad B50-45
IdeaPad B50-70
IdeaPad M4400
IdeaPad M4400A
IdeaPad M4450
IdeaPad M4450A
IdeaPad N40
IdeaPad N40-30
IdeaPad N40-45
IdeaPad N40-70
IdeaPad N50
IdeaPad N50-30
IdeaPad N50-45
IdeaPad N50-70
IdeaPad V4400
IdeaPad V4400A
M4400
M4400A
M4450
M4450A
N40
N40-30
N40-45
N40-70
N50
N50-30
N50-45
N50-70
V4400
V4400A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
L13L4A01
45N1185
L12L4E55
L13M4A01
45N1184
45N1183
ASM 45N1182
FRU 45N1183
L12S4E55
L13S4A01
45N1185
L12L4E55
L13M4A01
45N1184
45N1183
ASM 45N1182
FRU 45N1183
L12S4E55
L13S4A01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVB500NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099314 |
| Mitat | 270.00 x 33.85 x 23.20mm |
| Korvaa | L13L4A01 / 45N1185 / L12L4E55 / L13M4A01 / 45N1184 / 45N1183 / ASM 45N1182 / FRU 45N1183 / L12S4E55 / L13S4A01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 32.56Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Lenovo akut
Näytä kaikki →
-17%
Lenovo IdeaPad 530S Akku 5800mAh
59,95 €
49,95 €
-15%
Lenovo Thinkpad P51S, T470, T570 akku 4400 mAh
59,95 €
50,95 €
-36%
Lenovo Eraser G50 / Ideapad G510 / Ideapad S510 / Ideapad Z50 akku 2200 mAh
49,95 €
31,95 €
-32%
Lenovo ThinkPad X280 akku 4050 mAh
59,95 €
40,95 €
-30%
Lenovo Yoga C930 akku 7600mAh
69,95 €
48,95 €
Lenovo ThinkPad T460S / T470S akku 2000mAh
67,95 €
-17%
Lenovo ThinkPad S440, ThinkPad S540, ThinkPad T440 akku 4400 mAh
59,95 €
49,95 €
-30%
Lenovo Yoga YG 720-13IKB 80X6006QAU Akku 6000mAh
59,95 €
41,95 €